نوار سرجوش قیریSSN Joint Wrap

    
بازدید: 5
    

نوار سرجوش قیری به منظور حفاظت فیزیکی و شیمیایی، بر روی لوله‌های پرایمر خورده پیچیده می‌شود. این نوع از نوار از دو لایه تشکیل شده است. لایه اول نوار سرجوش قیری، یک لایه چسب عایق ضد خوردگی است که از ترکیب قیرها و مواد چسبی تشکیل شده است.

این لایه چسب عایق به منظور جلوگیری از تماس مستقیم لوله با محیط و عوامل آلودگی موجود در آن، ایجاد شده است. لایه دوم این نوار، یک لایه پلی‌اتیلنی است که بر روی لایه چسب قرار دارد. این لایه پلی‌اتیلن به عنوان یک پوشش محافظ در برابر خوردگی، رطوبت، باکتری‌های موجود در خاک و آسیب‌های مکانیکی عمل می‌کند.

 

ویژگی نوار سرجوش قیری موجود در سایمان شیمی نیکان

 • مقاومت الکتریکی بالا
 • ضدخوردگی قوی حتی در طولانی مدت
 • دارای کشش مناسب برای پیچیده شدن دور لوله
 • مقاوم در برابر کشش برای پوشش بهتر لوله
 • سازگاری بالا با پرایمر
 • جلوگیری از جذب و نفوذ رطوبت
 • دارای انعطاف پذیری مناسب برای نوارپیچی اتصالات لوله، شیرها، زانویی‌ها و ...
 • محافظت از لوله‌های مدفون، در برابر رطوبت، باکتری‌ها و قارچ‌های موجود در خاک، ریشه گیاهان و آسیب‌های مکانیکی زیاد
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • کاربرد آسان حتی با استفاده از دست
 • سازگاری دمایی حتی در دماهای پایین

 

کاربرد نوارسرجوش قیری در صنایع مختلف

نوارهای سرجوش قیری به عنوان محصولاتی با ویژگی‌های حفاظتی و عایقی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوارها در انواع صنایع و بخصوص در برابر لوله‌ها و سیستم‌های فلزی به کار می‌روند. کاربردهای اصلی این نوارها عبارتند از:

 

 صنایع نفت و گاز

در صنایع استخراج، انتقال و ذخیره‌سازی نفت و گاز، لوله‌ها و تجهیزات مختلف از جمله تاسیسات پالایشگاهی، خطوط لوله انتقال نفت و گاز، تانکرها و مخازن نیاز به حفاظت دارند. نوارهای سرجوش قیری در این صنایع برای محافظت از سطح لوله‌ها در برابر خوردگی، تاثیرات زیست محیطی و رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 صنعت پتروشیمی

در تولید، انتقال و ذخیره‌سازی محصولات شیمیایی، نوارهای سرجوش قیری به عنوان عایق‌های حفاظتی بر روی لوله‌ها و تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 صنایع آب و فاضلاب

در تامین و انتقال آب و فاضلاب، لوله‌ها با مواد آبی و زیستی در تماس هستند. استفاده از نوارهای سرجوش قیری در این صنعت‌ می‌تواند از خوردگی و تاثیرات زیست محیطی ناشی از تماس با مواد آبی جلوگیری کند.

 

 صنایع تولید مواد غذایی

در تجهیزات تولید، انتقال و ذخیره‌سازی مواد غذایی نیز نوارهای سرجوش قیری به منظور جلوگیری از تماس مستقیم با مواد و تاثیرات زیست محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 صنعت معدن

در تجهیزات استخراج و انتقال مواد معدنی مختلف نیز از نوارهای سرجوش قیری جهت حفاظت از سطح لوله‌ها در برابر خوردگی و آسیب‌های مکانیکی استفاده می‌شود.

 

 صنعت ساخت‌و‌ساز

در پروژه‌های ساخت و ساز، از جمله انبوه‌سازی، پل‌سازی و ساخت سازه‌های فلزی، نوارهای سرجوش قیری به منظور حفاظت از سطح فلزها در مقابل عوامل و آسیب‌های محیطی استفاده می‌شود.

 

قیمت نوار سرجوش قیری در سایمان شیمی نیکان

قیمت نوار سرجوش قیری در سایمان شیمی نیکان کاملا متناسب با ساختار و مواد به کار برده شده در این محصول است. برای اطلاع از قیمت نوار سرجوش قیری با تیم پشتیبانی و حرفه‌ای سایمان شیمی نیکان تماس بگیرید و از راهنمایی‌های مفید آن‌ها برخوردار شوید.

 

مشخصات نوار سرجوش قیری از سایمان شیمی نیکان

نوار سرجوش قیری از سایمان شیمی نیکان مزایای بسیاری برای حوزه کاری شما به ارمغان خواهد آورد. با سفارش و خرید نوار سرجوش قیری از هرگونه آسیب به لوله‌ها خودداری کنید و مقاومت ویژه‌ای به آن ببخشید.

 

SSN-JB1000  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.